Udruge koje se bave zaštitom ljudskih prava

POPIS UDRUGA KOJE SE BAVE LJUDSKIM PRAVIMA:

Rijeka: 

Centar za participaciju žena u društvenom životucentar.zena@hi.t-com.hr
U.Z.O.R.  uzor@udruga-uzor-rijeka.hr
skloniste@udruga-uzor-rijeka.hr
Udruga Terra Rijekainfo@udrugaterra.hr
Udruga Vidainfo@droga-online.com.hr
SOS Rijeka – Centar za nenasilje i ljudska pravacentar@sos-rijeka.org
Lezbijska organizacija Rijeka “Lori”loricure@yahoo.com
Udruga za ljudska prava i građansku participaciju
PaRiter
udruga@pariter.hr

Hrvatska:

Centar za podršku i razvoj civilnog društva “Delfin” delfin.zamir@gmail.com
Centar za žene žrtve rata ROSAcenzena@zamir.net
Centar za mirovne studije cms@cms.hr
Ženska sobazenska.soba@zenskasoba.hr
Zagreb Prideinfo@zagreb-pride.net
Trans Aidinfo@transaid.hr
Iskorakinfo@iskorak.hr
Dugine obiteljiwww.dugineobitelji.com
Prostor rodne i medijske kulture K-zona info@voxfeminae.net
Udruga RODAroda@roda.hr
GONGgong@gong.hr
Udruga Brod – grupa za ženska ljudska pravaudruga.brod1@gmail.com
Centar za žene Adelacentar.za.zene.adela@sk.t-com.hr
Ženska pomoć sadazenskapomocsada@gmail.com
Udruga žena Hera Križevciinfo@udruga-hera.info
Udruga B.A.B.E.babe@babe.hr
CESIcesi@cesi.hr
SOS VIROVITICAtelefon@sosvt.hr
Udruga Dominedomine@domine.hr
NITudruga.zena.nit@gmail.com
Udruga “Iris” Bjelovarudruga.iris@gmail.com
Udruga žena Vukovarudruga-zena-vukovar@vk.t-com.hr
Ženska udruga Izvorzenska.udruga.izvor@gmail.com
Ženska grupa Karlovac Korakzeka@ka.t-com.hr
Autonomna ženska kućaazkz@zamir.net
Centar za građanske inicijative Porečcgiporec@cgiporec.hr
Kuća ljudskih pravakontakt@kucaljudskihprava.hr
Status Mstatus-m@status-m.hr
Društvo za psihološku pomoćlana@dpp.hr
Projekt građanskih prava Sisakpgp-sisak@crpsisak.hr